Ksiazki o historii regionalnej Pomorza

Ksiazki o historii regionalnej Pomorza

Lis 23

Ksiazki o historii regionalnej Pomorza

Platon zaproponował Trinity bóstwo po stylu Vedic Trójcy. Miał też zorientowali duszy (SOL), aby mieć cień na których grzechy mogły być trzymane a następnie odczytywane przez Boga po śmierci. Jerome zachował pojęcie duszy w swojej książce.

Brak chrześcijanie Przed Konstantyna

Sobór Nicejski nie udało się uzyskać istotę, jak taka istota będzie działać. To od zawsze było kwestią sporną. Platon był również stosowany termin chrześcijaninem, pochodzącą od Kryszny, niektóre siedemset lat wcześniej. To pozwala, że ??nie było żadnego prześladowania chrześcijan, tak jak zostało to powszechnie proponowane przez Kościół.

Jest on publicznie, że nie chrześcijanie byli kiedyś skazany na śmierć w Koloseum. W rzeczywistości nie było chrześcijanami, jako takie, przed Konstantyn ustanowienia swojej religii.

Prześladowania niechętnie czciciele

Konstantyn jednak prześladował ludzi, którzy nie chcieli czcić krzyż Chrystusa lub że umieścić na nim. Oddał władzę biskupów do zabicia dysydentów i Apokalipsie 13: 14-18 mianuje go jako człowieka o numerze 666.

Celem religii założył i dzieła Hieronima później, że wiek był zmienić naturę Boga z Ducha człowiekowi. Konflikt między dwoma ksiąg Biblii i innymi wymienionymi sprawiają, że jest to bardzo podejrzane dokumentów.

Z badań wykonać łatwo było wypracować duże zdjęcie i pokazać, gdzie niektóre z Nowego Testamentu została skopiowana z. Było to niezbędne dla uznania religii cesarza Konstantyna i obrazem on wymyślony jako proroka.

napisane przez: