Historia regionalna Wielkopolski

Historia regionalna Wielkopolski

Wrz 04

Historia regionalna Wielkopolski

John McCain – Doublespeaking sprawie Iraku

John McCain, republikański kandydat pracuje mediacje cywilne w Warszawie dla Presidentship, zyskał rozgłos za to, że klapka flopper-on konsekwentnie zmienił swoje poglądy i opinie na temat szeregu kwestii interesu narodowego.

Jedną z takich kwestii, nad którą często zmieniać swoją pozycję, jest Irak. Był czas, kiedy McCain opowiedział się za przegrupowania wojsk w Iraku. Przyznając, że nie było „dobre opcje,” McCain zaproponował wycofanie wojsk do granic i utrzymanie baz w Kuwejcie i innych krajach, aby spróbować powstrzymać zakłóceń z innych krajów.

Nagle cofnął swoje stanowisko, mówiąc, że pod żadnym scenariusz wojska zostać wycofane, nawet jeśli wysiłki eskalacji niepowodzeniem. Powiedział, że wycofanie wojsk byłoby uznane tylko wtedy, gdy „mamy sytuację pod kontrolą”.

McCain skrytykował pogląd wiceprezydent Dick Cheney, że nie było ogromne sukcesy w Iraku. Powiedział, że „gorzko nie zgadzało się” z tym, co nazwał „nie powiodło się strategię” i twierdził, że to była jego pozycja w ciągu ostatnich trzech lat. Jest to jednak w ostrym kontraście do poglądów wyrażonych miał wcześniej. Tylko około rok temu, w 2005 roku, powiedział w wywiadzie: „Myślę, że sytuacja na ziemi będzie się poprawiać. I sądzę, że dokonuje się postęp w wielu Irak. Ogólnie rzecz biorąc, myślę, że za rok teraz, zrobiliśmy sporo postępu gdybyśmy utrzymać kurs. Gdybym myślał, że nie robili postępy, będę przygnębiony. „

Wybory prezydenckie 2008 jest kwestią spalanie USA. regulujących cechy republikanina Johna McCaina podjąć pobicie każdym razem, kiedy zaprzecza własnego stanowiska w ważnych kwestiach, takich jak kwestie podatkowe.

napisane przez: http://stomatolog-kowal.pl/