Historia regionalna Slaska

Historia regionalna Slaska

Lip 30
Historia regionalna Slaska

James M McPherson – wypróbowany przez wojny Abraham Lincoln Jako głównodowodzący-Book Review

Czy kiedykolwiek przeczytać książkę, która zmieniła perspektywę tak dramatycznie. James M. McPherson został napisany jego książkę „wypróbowany przez wojny” Abraham Lincoln jako głównodowodzący faktów oferowania i osi czasu polityce okresu wojny domowej.

Z doświadczonych wglądu od tego laureata Nagrody Pulitzera, James M. McPherson, uczymy wewnętrzne funkcjonowanie polityce czasów, które złożyły ofertę Lincolns ‚tak dużo trudniejsze niż wcześniej wyobrazić.

Począwszy Lincolns wejście, jak to republikański prezydent kroki w celu silnej obecności Demokratycznej 6 stanowi już głosowała za secesji z Unii. Wspieranie państw członkowskich prawa jednostki, nawet północne stany graniczne doradza przewodniczącemu, aby nie kolidować z państw odłączenie się lub będą się wspierać secesję.

Gorączka wojny nagrzewa się nawet przed Ft. Sumter. Politycy i generałowie po obu stronach są walkę o pozycję od początku do ochrony własnych interesów. Funkcjonariusze nagle się wybrać, gdzie ich związek będzie leżeć, ponieważ są one wykonane, aby wybrać, gdy będą one stanąć do walki. Niektórzy muszą cierpieć gniew ich rodzin podczas dokonywania wyboru.

Chciałoby się myśleć, że wszystko u władzy chcieli wojny nie uruchamia się w ogóle. Że tylko Amerykanie walczą ze sobą w walkach, które często zawierają pięćdziesiąt tysięcy plus mężczyzn byłby godnym wysiłku, aby zatrzymać lub przerwać, aż udało się osiągnąć pewne porozumienie. „… Cała krew, która byłaby rozlane w nadchodzącej wojnie domowej może być wytrzeć z kieszeni chusteczkę … „- wypowiedziane przez papieża L . Walker. Życzę miał rację!

Ale fakty wskazują na polityków i generałów często sami siebie interes w umyśle. Być może nie w takim stopniu, aby mogli cieszyć się rozlewu krwi.
napisane przez: