Historia regionalna Kujaw

Historia regionalna Kujaw

Gru 02

Historia regionalna Kujaw

Łzy w ciemności Napisane przez Michael Norman i Elizabeth M Norman

W „bataański marsz śmierci” w czasie II wojny światowej na Filipinach był jednym z najbardziej śmiertelnych i brutalnych wycieczki upoważnione przez każdego wroga. Japończycy schwytany ten obszar wkrótce po rozpoczęciu II wojny światowej, która rozpoczęła się, gdy Japonia zniszczona Pearl Harbor na Pacyfiku. Ten scenariusz jest zrobione oczami tych, którzy go i rekordy oni trzymali żył . Pisma i pamiętniki, że ci ludzie, głównie ze Stanów Zjednoczonych i na Filipinach, napisał i udało się ukryć gdzieś napisał po ich ratunek po wstrząsające gehenny, która zabiła tak wielu. Mapa zawarte w początku książki pokazuje wyspę Luzon, Manila, Bataan i okolic. Cały ten obszar był gdzie większość tej historii doszło.

Historia regionalna Kujaw

Atak na Pearl Harbor jest opisane zarówno przez amerykańskich i japońskich oczu i umysłów. Ben Steele był młody kowboj z Montany, którzy rzucili się do przyłączenia się do Air Force, gdy wojna się rozpoczęła. Będąc chłopcem kraju nie był używany do wojny lub osób, które działały znacznie różni się od jego dzikim stylu zachodnim. Fabuła opowiada trochę treningu następnie porusza się szybko na Filipiny, gdzie Ben i jego jednostki zostały wysłane do obrony obszar, który miał wielu żołnierzy filipińskich i amerykańskich, wraz z kilkoma innymi narodami. Przywódcy wojskowi odczuwalne było mnóstwo wojskowych w rejonie odeprzeć żadnego ataku Japończyków próbuje zabrać całą okolicę. Byli w błędzie. Niektóre z tubylcami wystartował na wzgórzach wyspy, ale większość pozostał i walczył z nadejścia wroga, który wysłał niekończące się linie ludzi do ataku i uchwycić wszystkie mogli. Wielu po obu stronach zginęło, ale w końcu Japończycy zrobili wyprzedzić całą wyspę, dzięki czemu siły walki poddać się japońskim.

W końcu mężczyźni pędzono w liniach jako zwycięzcy w głąb lądu i na północ i zmuszony do marszu niezależnie od kondycji fizycznej, bez jedzenia i wody, w przeważającej części.
napisane przez: