Dlaczego nasza polityka historyczna stara sie przemilczec wiele faktow historycznych?

Dlaczego nasza polityka historyczna stara sie przemilczec wiele faktow historycznych?

Gru 17

Dlaczego nasza polityka historyczna stara sie przemilczec wiele faktow historycznych? Jak on posiadać silny, by jego przekonania, że ??mógłby stać się pierwszym czarnoskórym prezydentem Stanów Zjednoczonych? Czy miał wzorców go inspirują? Tak, było wielu, Martin Luther King, między innymi, w jego własnej rodziny, jego babka ze strony matki, który został wiceprezesem banku, coś niesłychanego dla kobiety w tym czasie. Obama widział „niemożliwe” stało. Poprzez swoje umiejętności przywódcze, ostrości i zaangażowaniem, urągał wszystkie kursy i stać się inspiracją dla świata.

Obama mówi nam, że jesteśmy odpowiedzialni za własne życie. Bardzo ważne jest, że Obama nadal edukować nas na ten ważny temat, więc możemy przestać narzekać i obwiniać innych i zacząć brać większą odpowiedzialność za własne życie. Tylko wtedy możemy stać się częścią rozwiązania dla tego wielkiego kraju.

emocjonalnie inteligentnych

Barack Obama wydaje się być bardzo emocjonalnie inteligentnych. Nie pozwól jego uczucia run-off z nim, ale wydaje się im skutecznie zarządzać i utrzymać się na górze z nich . To jest to, czego oczekują od nowoczesnego Leader!

W 1990 roku dr John Mayer z University of New Hampshire i dr Peter Salovey na Uniwersytecie Yale stał pierwszych naukowców na świecie, aby zdefiniować pojęcie inteligencji emocjonalnej. W ramach mówili: „Osoby o wysokiej inteligencji emocjonalnej mają zdolność do postrzegania, rozumienia i zarządzania emocjami, z jednej strony, a pozwoli emocje w celu ułatwienia ich myśli, az drugiej strony” Definicja ta zainicjowała zmianę paradygmatu myślenia w przywództwie. Wykorzystując jego inteligencji emocjonalnej, zwiększy zdolności decyzyjnych przygotowywania Obamy. Będzie ona również pomóc mu w rozwijaniu lepszych relacji na wszystkich poziomach i między narodami.

Dziesięć lat temu, to było tabu wspomnieć emocje. Ludzie patrzyli w dół, gdy emocje były omawiane.
napisane przez: