Jak promowac historie regionalna?

Jak promowac historie regionalna?

Paź 13
Jak promowac historie regionalna?

Z tej liczby około 20% (o wartości $ 70 biliona) są importowane z Bliskiego Wschodu. Niedawny raport Goldman Worki przewiduje, że do 2017 roku, Ameryka będzie produkować 10,9 mln baryłek ropy dziennie, i stać się największym producentem ropy wzniosłego Rosji i Arabii Saudyjskiej. Wzrost będzie pochodzić głównie z łupków złóż gazu ziemnego i ropy naftowej, które pokrywają większość kraju. Do roku 2025, o polityce energetycznej zdroworozsądkowego, moglibyśmy być samowystarczalne i eksporterami netto energii. To by wymazać $ 336 biliona że mamy teraz płacić obcych rządów i będziemy cieszyć się w naszej nadwyżki salda rachunku płatniczego. Kraje Europy i Azji, obecnie zapłacić $ 8 do $ 12 za cf LNG, który jest obecnie w sprzedaży na czele oraz $ 1 por Potencjalne dochody z wywozu ropy naftowej i gazu ziemnego jest ogromna. Jedynymi przeszkodami to liczba dostępnych urządzeń wiertniczych, a zawzięty określenie ekolog zniweczyć postęp.

Nasza polityka energetyczna powinna obejmować co najmniej następujące elementy:

Mandat, że:

– 2018 wszystkie nowe samochody i ciężarówki muszą być hybrydy: gaz ziemny lub elektryczne i ropy naftowej oraz gazu ziemnego.

– 2030, wszystkie samochody i ciężarówki być zbudowany do pracy w czystych źródeł energii elektryczne lub gazu ziemnego.

Mandat minimalny standard wydajności 50 MPG dla wszystkich nowych samochodów osobowych i lekkich samochodów ciężarowych w 2020 r.

Mandat do 2020 roku, wszystkie media, zakłady produkcyjne, duże centra handlowe i drapacze chmur, które obecnie korzystają z paliw kopalnych przełączyć na gaz ziemny. Wszystkie nowe domy i budowle wybudowane po 2020 roku korzystać z czystej energii.

Wyeliminować wszystkie dotacje do oleju, etanolu i innych producentów energ ii i rozważyć program dotowania konwersji pojazdów i domów do gazu ziemnego.

napisane przez: