Historia regionalna wojewodztwa Kujawsko-Pomorskiego

Historia regionalna wojewodztwa Kujawsko-Pomorskiego

Sie 27

Historia regionalna wojewodztwa Kujawsko-Pomorskiego

Kandydaci na prezydenta powinna być zobowiązana do ujawnienia ich zdrowia Records

Kandydaci na prezydenta powinien być zobowiązany do ujawnienia ich dokumentacji medycznej? Jest to najbardziej kontrowersyjna kwestia. Amerykanie są podatne być powstrzymany przez współczucie; jak również opinii uprzedzeń.www.sipi.com.pl Podobnie jak teraz, nie jest tak wiele dyskusji bigoteria dotyczące Obama i jego etyki wyścig. I tak z Hillary Clinton, bo jest kobietą; Nawet McCain, bo nie jest w dobrym stanie zdrowia. Mogłem iść dalej i dalej, ale pojawi się obraz.

Zapisy dotyczące zdrowia są bardzo niewielkie znaczenie, czy dana osoba jest zdolna kandydatem na urząd prezydenta. Poza tym, miejmy nadzieję, że każdy, który rzuca swój kapelusz na arenę kampanii będzie miał dobre poczucie wiedzieć i wziąć ten fakt pod uwagę poważne, jeśli coś w swoim rekordzie zdrowia utrudniłoby ich zdolność do prowadzenia naszego wielkiego kraju Ameryki. Wszyscy mieli różne wydarzenia w ich życiu, które byłyby bardziej determinately problemem niż uprzedniej zdrowia. Weźmy szybkie odbicie do prezydenta Franklina Roosevelta, który służył nasz naród w czasie wojny, a on był ofiarą polio. O tak! Dostał wiele krytyki, ale służył naszym kraju dłużej niż jakikolwiek inny prezydent.

Nasze dzisiejsze społeczeństwo nie może być zbyt krytyczne, a czasami do szybkiego przewidzieć wynik przez nieprofesjonalne argument. Wielu ludzi wyrażają pogląd, że jest renderowany przez impuls, i usłyszeć powiedzenia; zamiast faktów naukowych. Jeśli osoba składająca oświadczenie jest uważany za wybitnego obywatela, niektóre z naszych wyborców publicznych nawet nie kwestionuje prognozy; Ponadto, będą one nadal szerzyć proroctwo nie dając wydaj namysłu; ani poświęcenie czasu na badania faktów. Moglibyśmy nazwać tego nieaktywnego plotki, ale bez względu na nazwę, która jest oznaczona na nim, ten rodzaj kampanii rajdów mogą tworzyć spustoszenie; jak również, tyle niepotrzebnych nieporozumień.
napisane przez: