Historia regionalna Mazowsza

Historia regionalna Mazowsza

Sie 05
Historia regionalna Mazowsza

Finansowania ze środków publicznych, Flip Flop

HA ….. polityka tego kraju miały przebieg własnej porcji, a pochodzący z niczym innym nieistniejącego kompasem moralnym, który prowadzi kandydatów do podejmowania decyzji dla własnej korzyści osobistych i że z ich partii. Czytam z humorem tej publicznej debaty vs. finansowania prywatnej dyskusji powody, każdy kandydat będzie iść swoją drogą i porozumienie, które zostało spełnione między kandydatami uzgodnienie finansowania publicznego. Kiedy finansowanie ze środków publicznych nie jest w najlepszym interesie ich własnym interesie, co się dzieje …. po prostu zrezygnować z ich dolnej serviceness siebie i wrócić na ich słowa. Kłamstwa są łatwo umyć za sobą „dopuszczalny rozumowania” i postrzegany jako taktyki politycznej. Wierzę, że nawet nie słyszał Obama odwołuje jako przeciwnika jakości dla tej akcji. Jak to może być? Gdy kłamstwa są częścią strategii wygrać wybory i to jest postrzegane jako pozytywne? Co i gdzie nie mamy już z tym?

Teraz słuchaj, nie mówię, że jest to perspektywa bardziej demokratyczna i republikańska, ale co ja znaleźć najbardziej interesujące jest akceptacja przez ludzi z tego rodzaju politykę. wskazówki moralne i siła zasad czuję się zagubiony w całym tym systemie. Gdy poszukuje lidera wolnego świata, jesteśmy uzależnione od którego ma najwięcej pieniędzy i oferuje najbardziej nieuchwytnych odpowiedzi na niezbędne pytania. Czy to nie wydawać się dziwne, nikomu?

Nie jestem zwolennikiem Obamy z różnych powodów, ale to jest coś, co wyróżnia się do mnie. Ten mało znany podmiot kilka lat temu powstały w tabeli liderów i zajął miejsce wśród Clintonów i innych czołowych demokratów zachwalanie zmianę i wykorzystując metodologię korzeni. Teraz, kiedy jest tam, co się stało? Zmienia aby dopasować je do wymagań większości, aby mógł wygrać wybory. Gdy będziemy mieli kogoś, to znaczy to, co mówią, laski z nią zostanie wybrany i niesie za pośrednictwem? To będzie dzień, a człowiek, który byłby wielki dzień.

napisane przez: