Historia regionalna Kociewia

Historia regionalna Kociewia

Wrz 21

Historia regionalna Kociewia Gdyby spadł lub załamał się z jakiegokolwiek powodu, zostali bagnetem lub strzał z ich ciała wyrzucone brudną, wyboistej drodze. Opis tego, co wycierpiał widziany oczami Ben Steele i wielu innych oficerów i zaciągnął się podobni ludziom, to w większości przypadków poza ludzkie pojmowanie. Gdy zrobili coś narzuconymi im do jedzenia to było zwykle resztki z japońskich posiłków, kawałki ryżu, spleśniałe, robak wypełnionych, muchy ujęte wraz jakichkolwiek obcych substancji, które pochodzą z brudu.pedicure pabianice Woda była prawie nie istnieje, chociaż były obszary wzdłuż drogi, która zawierała studnie czy cysterny, ale więźniowie nie mogli pić. Kilku udało się potajemnie uzyskać trochę wody, ale wszystko, co zrobiłem było dać czerwonkę jeszcze gorsza niż jedzenie stało.

Trzeba czytać tę historię, aby zrozumieć, jakie znosił nasze wojsko, gdyby przeżył to, co wielu nie. Japończycy by powstrzymać marsz, oddzielne linie ludzi, marsz je w małych grupach do krawędzi wąwozu, a następnie je bagnetem, aż wpadł do wąwozu martwych lub prawie martwych. Bardzo niewielu przeżył tę metodę zabijania. Po niewielu, który przeżył przybył na Camp O’Donnell, znowu były trzymane w bardzo prymitywnych obudów i dał bardzo mało jeść ani pić.

Ostatecznie w ciągu wielu miesięcy więźniów, Japończycy wiedzieli oni przegranej wojny i pociągnął do tyłu lub zostało zabitych lub wziętych do niewoli, pozwalając zniszczonym mężczyzn wędrować obóz dopóki siły przyjazne uratował im. Dla większości ludzi, że nie przeżyje kręta Trek swoje życie fizyczne i psychiczne były zawsze zmienił. Ben Steele przetrwał dzięki szczęściu, modlitwy i jego zewnętrznej wiedzy o przetrwanie. Gorąco polecam tę książkę dla każdego, kto jest maniakiem wojny ale ostrzegam cię, że będziesz czytać pewne rzeczy, które są bardzo niepokojące. Wiedziałem z historii, że bataański marsz śmierci było straszne wydarzenie w historii świata, ale nic nie mogło przygotować mnie do rzeczywistej historii w szczegółach określonymi przez autorów.

Przegląd Reader przez Cy Hilterman książki dostarczonych przez autorów i wydawcy

napisane przez: http://psychoterapiadom.pl