Historia regionalna a lokalne muzea

Historia regionalna a lokalne muzea

Wrz 11
Historia regionalna a lokalne muzea

Fakty są takie, że 25 mld baryłek ropy latały przez 25.000 mil rurociągu w obrębie warstwy wodonośnej Ogallala – z czego 2000 znajduje się w stanie Nebraska-bez skutku katastrofalnym. Moralnie skorumpowani politycy obrocie pracy do głosowania i składek kampanii. Czy można się dziwić, że ludzie są rozczarowani z rządu?http://zadluzenia.com

Energia, praca, dług publiczny, a nasz anemiczne tempo wzrostu są dzisiejsze problemy, które muszą zostać rozwiązane i rozwiązywane dzisiaj, jeśli kraj ma się rozwijać i prosperować. Globalne ocieplenie jest problemem Problem jutra „, który, jeśli jest rzeczywiście problem zostanie rozwiązany jutro. Uruchamianie świata na energię odnawialną opłacalny jest marzeniem, które powinny być realizowane, ale nie na wykluczeniu innych żywotnych czystych źródeł energii. Raz lub być może dwa razy w ciągu wieku nie jest grą zmieniających możliwość podniesienia kraj i jego ludzi do następnego poziomu Rewolucja energetyczna przewiduje możliwość rozruszania naszej gospodarki, tworzenia nowych miejsc pracy, stają niezależności energetycznej, rozwiązywać nasze saldo nierównowagi płatniczej, zmniejszenie długu publicznego i zatrzymać importowanie ropy z Bliskiego Wschodu. Mamy dwie wojny walczył na ropę z kosztem bilionów dolarów, a utrata ponad 6000 mężczyzn i kobiet. Jesteśmy na zakręcie cesji naszą rolę lidera, ponieważ nasz świat tak zwane przywództwo nie jest gotów stanąć do specjalnych grup interesu i wdrożenie racjonalnej polityki energetycznej, które ożywić gospodarkę.

Specjalne grupy interesu odgrywają ważną rolę w stymieing rozwoju i realizacji racjonalnej polityki energetycznej. Nasz moralnie skorumpowani przywódcy nie stanęli na wysokości zadania. W związku z tym odwołanie się samotny lewej do ludzi jest do żądania poprawki do konstytucji, która zapewnia na jeden określony limit-prezydenta i Senatu, sześciu lat, dom, cztery lata-z wyborów finansowanych przez władze federalne.
napisane przez: