Historia regionalna a edukacja lokalnej mlodziezy

Historia regionalna a edukacja lokalnej mlodziezy

Paź 07

Historia regionalna a edukacja lokalnej mlodziezy

Narodowy Dług, miejsc pracy i nadchodzącej rewolucji energetycznej

„To są czasy, które próbują męskie dusze.”

Od 2008 roku wydaliśmy miliardy szybko uruchomić gospodarkę z małym lub bez zauważalnych rezultatów. Tymczasem w stolicy naszego narodu naszego „lidera” – Kongres i Administracja- spierają się o rachunek kreskowego na Titanicu, zamiast koncentrować się na jednym z głównych szans, energii, które mogą rozwiązać ten bałagan fiskalnej że stworzyliśmy w ciągu ostatnich 30 lat. Kraj jest na zakręcie rewolucji energetycznej, która, jeśli zostanie wykorzystana tarło drugą rewolucję przemysłową.

Nowe technologie i wiercenia poszukiwawcze doprowadziły do ??rozbudowy naszych krajowych zasobów ropy naftowej i gazu ziemnego. Zasoby wydobywalne gazu ziemnego sam szacuje się na 2,170 bln stóp sześciennych (TCF). Rezerwy te składają się z cieczy i gazu ziemnego (LNG), który może być przetwarzany na propan, benzen, itp rezerwy gazu ziemnego sam może uczynić nam numer jeden producent i eksporter energii przez następne sto lat, a nasze rozwiązania fiskalne wzrost PKB, a problemy z bezrobociem.

W 18 lat zapotrzebowanie na energię na świecie są wzrośnie z 87 mld baryłek ropy naftowej do 99 mld baryłek. Rewolucja energetyczna dodałby miliony miejsc pracy w działaniach wydobywczych, infrastruktury, wsparcia i usług, a tym taniej energii może doprowadzić do repatriacji niektóre z zadań produkcyjnych i usługowych, które http://www.trenego.pl/ zostały scedowane na inne kraje. Gospodarki USA i 33 stanów, które zawierają złoża łupkowego w swoich granicach będzie się rozwijać. North Dakota, na czele rewolucji energetycznej, ma stopę bezrobocia na poziomie 3,5%, czyli znacznie poniżej średniej krajowej.

Ujmując tę ??kwestię energii w perspektywie USA zużywa 7,3 mld baryłek ropy rocznie (20 mln dziennie), z czego 4,2 mld są importowane (o wartości $ 336 biliona).
napisane przez: