Dlaczego polityka prawicy wybiela historie Polski?

Dlaczego polityka prawicy wybiela historie Polski?

Sie 17

Dlaczego polityka prawicy wybiela historie Polski?

Book Review – Ghost Konto Soldiers- Epic największego Rescue Mission II wojny światowej

Większość opowieści wojenne zostaną wymienione jako konto historycznego. Istnieje kilka historie wojenne, które powinny być wymienione jako inspirujące a nawet nieocenioną lekcją życia. Książka „Ghost Soldiers: Epic konto największego Rescue Mission II wojny światowej” to jedna z tych opowieści wojennych. Książka ta została wykonana nawet w filmie „The Great Raid”, w 2005 roku.

Aby zrozumieć pilną potrzebę ratowania tych więźniów, którzy byli więźniami przez kilka lat, z pewnością docenią terminy ratunek. Więcej niż prawdopodobne, więźniowie zostałby zabity wkrótce. Był to wzór, który się dzieje wokół Filipin podczas nieuniknionego ponownego podejmowania Filipin przez siły alianckie. Wielu jeńców zostało zmasakrowanych w południowej części Filipin, ponieważ był ciężarem dla japońskiej Cesarskiej Armii utrzymanie tych więźniów.

Wielu z nas nie może doświadczyć okrucieństwa Death March lub udręk obozie. Możemy nauczyć się lekcji wytrwałości, pracy zespołowej, zaangażowanie i inspirację z żołnierzy, którzy brali udział w tym ratunek. Możemy nauczyć się lekcji wytrwałość, cierpliwość, koleżeństwa i triumfować z więźniów w Cabanatuan.

Mężczyźni uczestniczący w misji ratunkowej pochodziła z różnym tle i miał różne perspektywy i osobowości. Ta misja ratownicza jest świadectwem tego, jak praca zespołowa i budowanie zespołu może się udać. Porażka nie było (i nie może być) rozwiązaniem. Jest to opowieść o precyzyjny plan ratunkowy z terminowego wykonania i co to ma odnieść sukces na niego. „Dlaczego” jest ważniejsze niż „jak”.

Na osobiste notatki, ojciec-in-law przeżył marsz śmierci, ale mój wujek nie przetrwać. Historia tych, którzy przeżył i tych, którzy zginęli to taki, który jest inspirujące i upokarzające. Było kilka filmów i książek, które omawia ten triumfalny tragedii w historii. Przed czytając tę ??książkę, nie zdawałem sobie sprawy było takie śmiałą misję, aby uratować niektórych ocalałych z Marszu Śmierci więzionych w Cabanatuan. Ameryka jest jednym z nielicznych krajów, gdzie oni ryzykują życie, by ratować życie. Ważne jest, aby nie pozostawić jedną behind- czy oddać je przy życiu, a nawet martwy. Jest to wartość dla żołnierza i ich życiu. Istnieje wiele misje ratownicze wykonywane przez różnych armii wojskowych. Większość z nich zostały wykonane przez armię amerykańską. To mówi wiele o znaczeniu G.I. (Amerykański żołnierz) i jak są one cenione przez ich kraju.

napisane przez: