Dlaczego polityka historyczna PiS-u jest tak beznadziejna?

Dlaczego polityka historyczna PiS-u jest tak beznadziejna?

Lis 05

Dlaczego polityka historyczna PiS-u jest tak beznadziejna?

Obama – lider z kapitałem L

Po raz pierwszy od wielu lat, jestem optymistą w imieniu Stanów Zjednoczonych. Gdy Ameryka wybrała swojego nowego prezydenta Baracka Obamę, świat zaczął wierzyć w Ameryce ponownie.

Jestem Norweski Przywództwo konsultant, który przybył do Stanów Zjednoczonych po raz pierwszy ponad 30 lat temu na studia w ramach wymiany studenckiej na Uniwersytecie Harvarda.testy thomasa Po zaledwie sześciu tygodni, amerykański sen stał się moją też. Od tego czasu spędziłem większość mojego kariery uczenia się, co tak naprawdę oznacza dla realizacji tego marzenia, nie tylko dla mnie, ale także dla innych.

W ciągu tych ostatnich 20 lat, czułam się uprzywilejowana, aby poprowadzić wielu liderów, wszystko w różnym stopniu rozwoju. Niektóre z tych osób zostały gwiazdy świecące płonącego nowe szlaki, inne były na wzrost i tam były te, które spadły, każdy stara się zrozumieć, w jaki sposób zawiodła. Dla każdego, nieocenioną lekcją zrozumienia ich mocne było ich wielkie przebudzenie.

Autentycznym liderem

Dziś Barack Hussein Obama stał się 44. Prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki. Jest to radość widzieć go jako lidera na najpotężniejszego narodu na świecie! Śledzę go ze szczególnym zainteresowaniem odkąd pojawił się na scenie politycznej. Szybko zrozumiałem, że ten człowiek był nie tylko wielkim mówcą, jak wiele osób sugeruje, widziałem Leader z kapitałem L.

Widziałem miał jasną wizję i powiedział, co miał na myśli. Czułem mogę mu zaufać. W debatach, pokazał swoją obecność i godność, które nie były postrzegane w wyborach amerykańskich przez wiele lat. Im bardziej Słyszałem, jak mówił, tym bardziej przyznać, że oparł swoje pomysły i decyzje na jasno określonych wartości i zasad.

Podczas kampanii nie było ogromny nacisk zarówno Obamy i McCaina. Chociaż McCain miał wysoką pozycję z wielu ludzi, w tym ja, nie postrzegają go za zdecydowanym liderem dostosowane do tego, co powiedział, filc i zrobił.
napisane przez: