Czy polska polityka historyczna zaczyna przypominac historyczne Disco Polo?

Czy polska polityka historyczna zaczyna przypominac historyczne Disco Polo?

Gru 08
Czy polska polityka historyczna zaczyna przypominac historyczne Disco Polo?

Jako doświadczony konsultant przywództwa, widzę Baracka Obamy jako człowieka, który jest oparte na zasadach, jak również elastyczne myśliciela. On wie, kim jest i czego chce. Jest całkowicie jasne, na jego strategii, który komunikuje swoje cele w zwięzły sposób. Co mówi rezonuje ze słuchaczem i pogłębia się z czasem.czytaj więcej na naszej stronie Okazuje się być cała osoba, wyrównane w to, co mówi, robi i wierzy: autentycznego lidera.

Były prezydent Islandii, Vigdís Finnbogadóttir, powiedział kiedyś: „Gdy nie ma chaosu wokół mnie, czuję się zupełnie spokojna, bo wiem, kim jestem i czego chcę.”

Powód być pasjonatem

Barack Obama zapłacił wysoką cenę, aby stać się osobą, którą jest dzisiaj. Kiedy podzielił się zarówno z jego książek i licznych wywiadów, dorastał w domu, bez ojca, często oddzielone od matki przez dłuższy czas. Z małym lub bez kontaktu, trudno było mu pogodzić się z tym, kim był jego ojciec. Każdy lider że mam trenował potrzebował, na pewnym poziomie, aby zrobić wrażenie na swoim ojcu lub skompensowania braków swojego ojca. To daje napęd.

On jest z rasy mieszanej, co nie jest łatwe do pogodzenia w Stanach Zjednoczonych, zwłaszcza jako nastolatek, a często czuł rozpaczy i upokorzenia. Obama powiedział, że jako młody człowiek zdobył głębsze zaangażowanie i motywację, aby pomóc ludziom, gdy odkrył, że firma ubezpieczeniowa matki nie chcą płacić za jej leczenia raka. Doświadczenia takie jak te mogą mieć wpływ na osobę głęboko, jak to miało miejsce za nim. Dziś jest pasjonatem poprawy dobrostanu wszystkich Amerykanów. Nigdy nie robi wymówek, wybierając zamiast używać niefortunnych okolicznościach jako bloki i możliwości wznieść budowlanych.

Jego upór, aby dowiedzieć się, chęć rosnąć i jego głębokie pragnienie służby publicznej, bez względu na koszty, potwierdza jego pragnienie, aby stać się liderem wpływać na cały naród.
napisane przez: