Czy doczekamy sie kiedys zbalansowanej polityki historycznej?

Czy doczekamy sie kiedys zbalansowanej polityki historycznej?

Gru 22

Czy doczekamy sie kiedys zbalansowanej polityki historycznej? Jednak, podobnie jak iloraz inteligencji (IQ), Inteligencja emocjonalna istnieje, nawet jeśli nie są jeszcze zdefiniowane. (Jabłko nie upaść i nie się na długo przed Newton określił prawo.) Na szczęście, Obama ma oba rodzaje inteligencji i będziemy wymagać liderem takich jak on do czynienia z tego, co nas czeka.

Wszyscy mają negatywne emocje, które musimy kanał i zintegrowania w naszej osobowości. Większość ludzi może osiągnąć dojrzałość emocjonalną, jeśli uczą się zarządzać swoimi negatywnymi emocjami. Obama wydaje się wybrali ścieżkę nie tylko zintegrowanie jego uczucia, ale również za pomocą informacji, że jego uczucia dać mu znać się lepiej każdego dnia i możemy spodziewać się ten niezwykły człowiek rozkwitać jak rozwija On jest osobą, która wie, jak prowadzić sam. To jest warunek, aby być liderem. Z powodu swojej szczególnej podróży, Obama promieniuje zaufania, spokoju i godności, że oczekujemy od naszego najwyższego przywódcy.

Jeden z liderów, że pracuję z powiedział to w ten sposób: „Zanim dowiedziałem się, by wykorzystać moją inteligencję emocjonalną i wykorzystać swoje umiejętności emocjonalnych, widziałem życie w czarno-białe, ale teraz widzę wszystko w kolorze, wielowymiarowo. Ze znacznie więcej informacji mogę dokonać lepszego wyboru, bo mogę zobaczyć cały, skomplikowany obraz „. Emocjonalnie inteligentny człowiek uwalnia się od tradycyjnego myślenia, który nie jest liniowa myślicielem. On jest bardziej skomplikowany i może obsługiwać znacznie więcej informacji na każdym poziomie, dzięki czemu w przypadku decyzji, które są bardziej skomplikowane.

Obama obejmuje całą jego osobę, ma naturalny stosunek do swoich uczuć i używa ich mądrze. Jest dobrym słuchaczem, zbiera sygnały dobrze i traktuje wszystkich z szacunkiem. Obama rzadko, jeśli w ogóle, wpada w pułapkę „rzucanie brud”.
napisane przez: